Kisgyermeknevelő munkatársat keresünk felsőfokú végzettséggel

A Bóbita Mini Bölcsődébe 1 fő kisgyermeknevelő munkatársat keresünk teljes állásban, versenyképes fizetéssel.

Elvárások:

Felsőfokú kisgyermekgondozó végzettség,
szakmai tapasztalat,
nyitott, rugalmas, gyermekközpontú, pozitív szemlélet.

Amire tőlünk számíthatsz:

Folyamatos szakmai fejlődés,
kis létszámú csoportok (10 gyermek / csoport),
családias közeg, fiatalos összetartó csapat,
kiváló munkakörülmények, eszközgazdagság,
támogató szakmai vezetők.

Mi hosszú távban gondolkodunk kollégáink tekintetében, ha Te is hosszú távra keresel munkahelyet, akkor nálunk a legjobb helyen jársz.

Olyan elhivatott, lelkes kollégák jelentkezését várjuk, akik hosszútávban gondolkodnak és egy stabil, kitűnően felszerelt munkahelyen szeretnének dolgozni.
Versenyképes fizetést és kiváló körülményeket biztosítunk bölcsődénkben.

Jelentkezni az hr.gabor@bobitaovibolcsi.hu címre küldött fényképes önéletrajzzal lehet, kérjük a nettó fizetési igény feltüntetését.